Dovolená Bermudy cena od 0 Kč

Detail státu

 - transparent

Lákají Vás prosluněné pláže, kde si užijete pohodu a vodní sporty? Dovolená Bermudy! Last Minute zájezdů do destinace Bermudy bez navýšení ceny. Vyberte si z velké on-line nabídky. GALILEO tours.

za cenu - .Bermudy jsou britské zámořské území, kterému vládne britský panovník (v současné době královna Alžběta II.). Tu na tomto území, ležícím jihovýchodně od pobřeží Spojených států amerických, zastupuje guvernér. Bermudy jsou souostroví, které tvoří přibližně 360 korálových ostrovů a ostrůvků v Atlantském oceánu. Z tohoto množství je však obydleno pouze 20 ostrovů. Největšími z nich jsou Great Bermuda, Somerset, Ireland a St.Georges. Své jméno Bermudy získaly podle španělského mořeplavce Juana de Bermudeze, který je objevil roku 1515. V Bermudách vládne příjemné subtropické klima, významnou roli pro zdejší ekonomiku hraje turistický ruch. V současné době, kdy Bermudy zažívají výraznou recesi, jsou poměrně malé snahy o vyhlášení samostatnosti. V roce 1995 se konalo referendum, ve kterým se tři čtvrtiny obyvatelstva vyslovily proti nezávislosti.

Bermudy - významné oblasti

Města:

 Flatts Village, Somerset Village, St. George

Oblasti:

 Great Bermuda, Ireland, oblast St.Georges, Somerset

 

Služby

Zdravotní péče:

 Pro cestu do této destinace si zajistěte kvalitní cestovní pojištění. Ne všechny nemocnice totiž nabízejí bezplatné ošetření.

Bermudy - Očkování:

 Pro všechny cestovatele se doporučuje očkování proti virové hepatitidě A. V případě dlouhodobého pobytu je doporučeno očkování proti virové hepatitidě B. Cestovatelům starších 30 let se doporučuje očkování proti záškrtu. rovněž si zkontrolujte své očkování proti tetanu a spalničkám.

Bermudy - Víza:

 Pro pobyt na Bermudách nepotřebujete vízum. Pokud však budete cestou přistávat v USA, tak musíte mít vystavené elektronické povolení k pobytu ve Spojených státech .

 

Kontakty - Ambasáda Bermudy

Ambasáda, velvyslanectví: 
Velvyslanectví České republiky ve Velké Británii
26,Kensington Palace Gardens, London
tel: 004420/72431115
e-mail: london@embassy.mzv.cz
web: www.mzv.cz/london

Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice
Thunovská 14, 118 00 Praha 1
tel: 257 402 111
e-mail: info@britain.cz
web: http://ukinczechrepublic.fco.gov.uk/en/

 

Last Minute Bermudy