Heritance Ahungalla

Heritance Ahungalla, Srí Lanka, Ahungalla, 2.11.2017, Snídaně
Heritance Ahungalla
Termín:
Načítám ... 2.11. – 9.11.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:121201233
17 306 Kč (-0 %)
  • VIP parkování na letišti Václava Havla vč. umytí vozu, navoskování a čištění interieru ZDARMA
  • Cestovní pojištění Generali za bezkonkurenčí cenu pro celou Vaši rodinu
  • Pojištění BEZ OBAV - připojištění proti krachu pořádající CK ZDARMA. Toto pojištění Vám zajistí 100% odlet/odjezd na Vaši dovolenou. 
100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Poloha
Hotel Heritance Ahungalla je situován na jihozápadním pobřeží ostrova, uprostřed nádherné zahrady o rozloze 15 akrů, v blízkosti rybářské vesničky Ahungalla. Hotel je vzdálen 115 km od mezinárodního letiště a 76 km od hlavního města Colomba.
Sport a zábava
​Hotel Heritance Ahungalla nabízí řadu sportovních aktivit např. tenis, badminton, kulečník, stolní tenis, šipky, vodní pólo, kriket, plážový volejbal, stolní tenis, posilovnu, dále pak animační programy, masáže, večer diskotéku, noční klub a živou hudbu. Hosté mají možnost různých výletů a exkurzí, vyjížděk na koních, slonech či si zapůjčit kola.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena za jednu osobu zahrnuje
Balíček cen do 31.10.2017 zahrnuje: * leteckou dopravu linkovými lety Praha – Colombo – Praha v nejnižší knihovací třídě * vybraný počet nocí se zvolenou stravou * privátní transfery letiště – hotel – letiště * asistenci česky hovořícího delegáta Balíček cen od 1.11.2017 zahrnuje: * vybraný počet nocí s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
Balíček cen do 31.10.2017 nezahrnuje: * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána Balíček cen od 1.11.2017 nezahrnuje: (všechny níže uvedené služby rádi zajistíme) * leteckou dopravu * privátní transfery z letiště do hotelu a zpět * služby českého delegáta * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * turistické vízum
Vybavení hotelu
​Hotel nabízí ubytování ve 154 pohodlných, moderně zařízených a dekorovaných pokojích. V hotelu je k dispozici recepce, 5 barů, 3 restaurace včetně rybí přímo na pláži, kavárna, knihovna, internetová kavárna, obchody, konferenční místnosti, 2 bazény, venkovní jacuzzi, lázně, směnára, prádelna, 24h pokojový servis, na pořádání hlídání dětí, exklusivní vinný sklípek, wifi.
Vybavení pokoje
Ke standardnímu vybavení pokojů patří klimatizace a stropní ventilátor, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, wifi připojení k internetu zdarma, minibar, kabelová TV, vysoušeč vlasů, župany a pantofle, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, balkon.
Stravování
​Snídaně s možností dokoupení polopenze.
Pláž
​Dlouhá a široká písečná pláž oceánského typu přímo u hotelu.
Náš názor
​Luxusní hotel Heritance Ahungalla vhodný pro nejnáročnější klientelu. Hotel byl navržen guru tropické architektury, architektem Geoffrey Bawa, jedním z nejlepších v jihovýchodní Asii. Dlouhá a široká písečná pláž oceánského typu přímo u hotelu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.

Děkujeme Vám za nezávaznou poptávku zájezdu. V nejbližší době se s vámi spojí některý z našich cestovních konzultantů. Kopii rezervace Vám posíláme také na email. Klientské centrum Galileo tours: 226 227 558

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena cestovním poradcem cestovní kanceláře Galileo tours. 

Ověříme pro Vás aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu, dostupnost zájezdu  a maximum možných slev. Nabídka zájezdů platí do vyprodání kapacit. 

Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK