Nový Zéland - Jižní ostrov

Nový Zéland - Jižní ostrov, Nový Zéland, 23.11.2018, Snídaně

Nový Zéland - Jižní ostrov

Nový Zéland - Jižní ostrov
Termín:
23.11. – 9.12.2018
Změnit termín
Délka:17 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:129809001
79 900 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

  • VIP parkování na letišti Václava Havla vč. umytí vozu, navoskování a čištění interieru ZDARMA
  • Cestovní pojištění Generali za bezkonkurenčí cenu pro celou Vaši rodinu
  • Pojištění BEZ OBAV - připojištění proti krachu pořádající CK ZDARMA. Toto pojištění Vám zajistí 100% odlet/odjezd na Vaši dovolenou. 
Popis

O výpravě do jedné z nejvzdálenějších destinací sní snad každý. Není se čemu divit. Krása celé země je nepopsatelná. Aby pobyt a program na Zélandu nebyl uspěchaný, vydáme se pouze na Jižní ostrov, jde nás kromě všudypřítomné zeleně čekají impozantní vrcholy Jižních Alp, ledovce spadající až na hranici deštných pralesů, členité mořské pobřeží i zálivy a údolí ve Fiordlandu, kolonie tučňáků, velryby a delfíni.

Západní pobřeží: NP Paparoa – pobřežní pralesy. Pancake Rocks – bizarní skály ve tvaru palačinek. Wanaka – nádherně položené městečko, bludiště a svět optických klamů a výlety do hor. Queenstown v horách na břehu jezera Lake Wakatipu. NP Fiordland – nedostupná krajina fjordů a hor: Milford Sound – podvečerní plavba po fjordu.

Východní pobřeží, pozorování kolonií tučňáků na poloostrově Otago peninsula. Obří kamenné koule Moeraki Boulders, malebný poloostrov Akaroa. Christchurch – krásné město trpící zemětřeseními.

Program

1. den: Odlet z Prahy.

2. den: Let s mezipřistáními na Nový Zéland.

3. den: Christchurch – metropole Jižního ostrova, termálními prameny – Hammer Springs.

4. den: S krásnou přírodou Nového Zélandu se budeme i nadále seznamovat při cestě vnitrozemím. NP Nelson Lakes.

5. den: Kouzelná krajina fjordů, ostrůvků a modrozelených zátok s bílými plachtami plachetnic – oblast Malborough Sound.

6. den: Procházka po přejezdu do pobřežního národního parku Abel Tasman. Koupání na písečných plážích.

7. den: Přejezd do NP Paparoa – pobřežní pralesy, vápencové útesy a kaňony. Pancake Rocks u přímořského letoviska Punakaiki – bizarní skály ve tvaru palačinek vytvořené rozdílným zvětráváním vápencovo-jílového pobřeží.

8. den: Hokitika - město na pobřeží s nádhernými plážemi a možnostmi nákupu suvenýrů z cenného zeleného kamene „pounamu“ (nefrit).

9. den: Cesta do NP Westland – země vysokých horských štítů a hustých deštných pralesů. Svět sněhu a ledu: ledovec Fox glacier, možnost výletu helikoptérou nad ledovec.

10. den: Průjezd průsmykem Haast do Wanaky, ležící u stejnojmenného jezera. Puzzling World – bludiště a svět optických klamů.

11. den: Výlet do okolních hor, lehká túra.

12. den: Přejezd do bývalého zlatokopeckého městečka Arrow Town a dále do turistického městečka Te Anau s výhledy na hřebeny hor.

13. den: Malebná cesta do NP Fiordland a nahlédnutí do jinak nedostupné krajiny fjordů a hor: Milford Sound. Za pěkného počasí jedno z nejkrásnějších míst na Zemi. Plavba po fjordu.

14. den: Delší přejezd na východní pobřeží. Zajímavé "skotské" město Dunedin.

15. den: Výlet za pozorováním kolonií tučňáků na poloostrově Otago Peninsula a na obří kamenné koule Moeraki boulders.

16. den: Christchurch - návštěva Muzea Antarktidy. Největší mraznička na světě, kam můžete vstoupit a vyzkoušet si pocity při vichřici až -40 °C. Odlet.

17. den: Po mezipřistáních přílet do Prahy.

Minimální počet účastníků
6
Cena zahrnuje
letenku s přestupy vč. letištních tax, dopravu minibusem, 13x ubytování (3. - 15. den) ve dvoulůžkových pokojích hotelů a motelů (s vlastním WC a sprchou) a v prostorných apartmánech s koupelnou, kuchyňkou a 2–3 ložnicemi , 5x snídaně, průvodce, cestovní pojištění České pojišťovny a pojištění proti úpadku CK
Cena nezahrnuje
stravu (např. večeře 45–60 NZD/os./den), vstupné (300 NZD), plavbu po Milford Soundu, další výše neuvedené služby
Slevy
2.5 % - děti a mládež do 25 let - nelze sčítat s dalšími slevami; 2.5 % - osoby starší 65 let - nelze sčítat s dalšími slevami;
Pořadatelem tohoto zájezdu je Periscope Skandinávie, s.r.o., IČ 25263196.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK