Parkování u letiště Václava Havla

Parkování u letiště Václava Havla Praha

 

Přemýšlíte, jak se dostanete pohodlně na letiště před odletem na Vaši dovolenou? Máme pro Vás řešení. Jeďte klidně Vaším vozem a my Vám zajistíme parkování u letiště za cenu nižší než byste zaplatili za taxi z centra Prahy a zpět. Na letiště Vás ihned po zaparkování odvezeme - cesta trvá necelých 6 minut.

Zeptejte se našich cestovních poradců na parkování na letišti. Rezervujte si parkovací místo společně se zájezdem.

ZAPARKUJTE PŘÍMO NA LETIŠTI U TERMINÁLU: Právě nyní probíhá akce, kdy můžete ZDARMA zaparkovat přímo na letišti Václava Havla a zkušený řidič odveze váš vůz na parkoviště Smile Parkingu. Zde bude zaparkovaný během vaší dovolené a před vaším návratem bude opět přistaven k terminálu.

Pro rezervaci parkovacího místa a další informace volejte klienstké centrum Galileo tours 226 227 558.

Výhody parkování u letiště Václava Havla                                               

  • Vaše parkovací místo bude u nás dopředu rezervováno.
  • Vozidlo bude komplexně zabezpečeno fyzickou ostrahou, novými ploty s ostnatým drátem, infračervenými paprsky po obvodu celého parkoviště a desítkami kamer. To vše 24 hodin denně. Prostory jsou navíc plně pojištěny.
  • Převoz mezi parkovištěm a letištěm Václava Havla trvá necelých 6 minut. Dopřejeme vám pohodlí luxusní Sky Limousine Mercedes-Benz. S přepychovým interiérem, koženě polstrovanými sedadly a klimatizací. Pomůžeme vám i s vašimi zavazadly. Naše limuzíny jsou vybaveny dětskými sedačkami všech kategorií pro maximální bezpečí Vaší rodiny.
  • Pokud potřebujete dohustit pneumatiky nebo se vám po dobu parkování vybije baterie, okamžitě vše řešíme. Pneumatiky dohustíme a vozidlo nastartujeme. Za každé situace jsme vám vždy ochotni vyjít vstříc.

VIP garážové parkování                                                     

  • Umytí vozidla zdarma  Váš vůz bude u nás mít komfort a detailní péči jako nikde jinde. Chceme, abyste po vašem návratu vyrazili s dobrým pocitem domů.
  • Po důkladném očištění a umytí vám vozidlo zakryjeme kvalitní plachtou. To proto, aby vozidlo bylo chráněno před UV zářením a v zimním období, jste nemuseli škrábat nánosy zledovatělého sněhu z předního skla.

 

Ceny parkovného

venkovní parkování
- 8 dní (týdenní zájezdy): 649 Kč
- 11 dní: 999 Kč
VIP garážové parkování
- 8 dní (týdenní zájezdy): 949 Kč
- 11 dní: 1.299 Kč

Cenu za parkovné na jiné období Vám rádi sdělíme na vyžádání.