Pojištění Bez obav. Garance odletu na dovolenou.

Pojištění BEZ OBAV. Garance odletu na Vaši dovolenou.

 

Ve spolupráci s pojišťovnou GENERALI jsme pro vás připravili exkluzivní pojištění pro případ neuskutečnění zájezdu, které Vám přináší jistotu v případě krachu pořádající cestovní kanceláře. Toto pojištění poskytujeme klientům GALILEO tours zcela zdarma ke každému zakoupenému cestovnímu pojištění. Garance odletu na vaší dovolenou.

V případě vyhlášení úpadku pořádající cestovní kanceláře vám z této pojistky uhradí GENERALI 100% zaplacené ceny, maximálně však 20.000 Kč na osobu. Připojištění na vyšší částku je možné. 

Podrobné informace o cestovním pojištění BEZ OBAV od GALILEO TOURS naleznete zde.
Kontaktujte naše cestovní poradce a objednejte si Cestovní pojištění BEZ OBAV spolu se zájezdem.

Co je pojištění BEZ OBAV?

Pojištění „Bez obav“ je pojištění finančních rizik, které pro své klienty připravila cestovní agentura GALILEO tours ve spolupráci s GENERALI Pojišťovnou. Toto pojištění kryje riziko spojené s koupí zájezdu a následným neuskutečněním zakoupené dovolené z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře!

Toto pojištění vám přináší záruku, že v případě krachu pořádající cestovní kanceláře obdržíte zpět 100 % svých uhrazených peněz ve velmi krátkém čase! Díky pojištění „Bez obav“ již nečekáte několik měsíců na výplatu vašich peněz, navíc bez obavy jakou částku obdržíte zpět.

Jak pojištění BEZ OBAV funguje?

V případě, že pořádající cestovní kancelář vyhlásí úpadek, GALILEO tours kontaktuje všechny své klienty s informacemi o dalším postupu. GALILEO tours od klienta převezme veškeré podklady a oproti podepsanému zřeknutí se nároků vůči pojišťovně, která danou CK pojistila, zajistí klientovi výplatu vložených peněz (do max. výše 20.000 Kč na osobu). Zároveň GALILEO tours vystaví klientovi voucher na služby u GALILEO tours v hodnotě uhrazené částky za neuskutečněný zájezd. Tento voucher klient může, ale nemusí, ihned použt pro nákup nového zájezdu. Klient tak díky pojištění BEZ OBAV získá okamžitě zpět  své finanční prostředky na nový zájezd bez ohledu na to, zda cestovní kancelář byla řádně pojištěna. Zpět dostane klient peníze i v případě, že byla CK podpojištěna.

Časté otázky a odpovědi k pojištění BEZ OBAV

Kolik pojištění BEZ OBAV stojí, není o toto pojištění navýšena cena zájezdu?

Pojištění „Bez obav“ svým klientům přináší GALILEO tours a to zcela zdarma, při sjednání cestovního pojištění.  Cena zájezdu není žádným způsobem navýšena, GALILEO tours nabízí zájezdy od více než 150 CK za stejné ceny jako pořádající cestovní kancelář!

K čemu je pojištění „Bez obav“, když všechny cestovní kanceláře jsou povinně pojištěny proti krachu?

„Bez obav“ je zcela unikátní a exkluzivní pojištění, které vám přináší především  jistotu, že své finanční prostředky za neuskutečněný zájezd obdržíte zpět v plné výši a navíc velmi rychle. Bohužel současná legislativa negarantuje klientům zkrachovalých cestovních kanceláří, že dostanou zpět všechny finanční prostředky. Pokud není pořádající cestovní kancelář pojištěna dostatečně, tak klientům mnohdy hrozí, že o své peníze přijdou.

Co v případě, že byla cestovní kancelář podpojištěna, dostanu zpět celou částku, kterou jsem za zájezd zaplatil?

ANO, ale pouze u GALILEO tours a jen díky pojištění „Bez obav“! Pouze nákupem dovolené prostřednictvím GALILEO tours máte jistotu, že během velmi krátké doby obdržíte zpět veškeré finanční prostředky, bez ohledu na to, zda pořádající cestovní kancelář byla pojištěna dostatečně, či nikoliv. Nákup dovolené s pojištěním „Bez obav“ je nejbezpečnější způsob nákupu dovolené v ČR.

Jakou formou dostanu své peníze zpět? Jak dlouho to bude trvat?

Peníze dostanete zpět přímo od GENERALI Pojišťovny, nejčastěji výplatou na běžný účet. Od GALILEO tours dostanete voucher na nákup nového zájezdu, který můřete uplatnit již během několika málo dnů od okamžiku, kdy pořádající cestovní kancelář vyhlásí úpadek.

Co v případě, že cestovní kancelář zkrachuje v době, kdy již budu na zájezdu?

Pak se Vás pojištění „Bez obav“ netýká, tento produkt je určen pro klienty, kteří ještě nevycestovali. O Vaši repatriaci a další náležitosti se v takovém případě musí postarat pojišťovna, u které byla zkrachovalá cestovní kancelář pojištěna, nicméně těmto klientům žádná rizika nehrozí, protože o tyto klienty se pojišťovna musí ze zákona postarat bez ohledu na částku, na jakou byla CK pojištěna. Tedy musí klientům zajistit ubytování, stravu a cestu zpět do vlasti bez jakýchkoliv rizik pro klienta.